Księga gości

Podziel się wrażeniami z pobytu u nas

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.219.167.194.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
36 wpisów.
Kirg napisał/a 15 grudnia 2016 o 08:45:
Cześć, z całego serca polecam to miejsce, bardzo dobrze spędzony czas.
Emil i Zbychu napisał/a 28 sierpnia 2016 o 00:53:
Darku dziękujemy za wspaniały spływ, niecodzienny dzień, cudowną gościnę. Oczywiście zapraszamy do Bełchatowa!!!
Gosia napisał/a 3 czerwca 2016 o 19:15:
Świetna agroturystyka, pozdrawiam każdego 🙂
Wasilewski napisał/a 30 maja 2016 o 19:01:
Spływy są super, naprawdę mnóstwo pozytywnej adrenaliny!
Mietek napisał/a 14 marca 2016 o 09:25:
Od 6 lat w każde lato wybieram sobie trasę na spływ kajakowy 🙂
Antek napisał/a 26 lutego 2016 o 18:59:
Fajne miejsce, wypocząłem 🙂 Pozdrawiam!
Kazik napisał/a 2 grudnia 2015 o 19:03:
Spędziłem z wami świetny weekend, miejsca na kajaki idealne!
Ania i Jacek napisał/a 30 sierpnia 2015 o 18:58:
Hej!właśnie dzis byliśmy ze szwagrem i jego rodziną na spływie u Pana Darka-zawiózl nas do Dziadowa i z tamtąd do Kłodkowa płyneliśmy-super zabawa,pogoda idealna trochę kropiło ale bez upału-trasa piekna dużo przeszkód w postaci powalonych drzew i zakola rzeki-jeszcze raz napewno tam wrócimy.Pozdrawiamy Pana Darka!!!
Grzegorz napisał/a 19 sierpnia 2015 o 18:57:
Super sprawa i niezapomniane przeżycia. Świetna organizacja, wspaniała atmosfera i bardzo dobre zaplecze sprawiają, że chce się tu wrócić. No i co najważniejsze - mimo, że to nad morzem - cisza, spokój, zero parawanów i ludzi przez parę godzin 😉 O samych widokach nawet nie wspomnę - cała kartę w aparacie po drodze zapełniłem zdjęciami 😉
Pozdrawiam i życzę powodzenia Panie Darku!!!
Marek napisał/a 19 lipca 2015 o 18:56:
Piękne miejsca macie na spływy kajakowe. Cudownie 🙂
Zobacznie jak wyglada spływ kajakowy w opolskim http://www.kajakiwiking.pl
Leonard napisał/a 16 lipca 2015 o 18:56:
Very beautiful www you got there
Leszek napisał/a 3 sierpnia 2014 o 18:53:
Świetna strona, pozdrawiam!!
One napisał/a 13 maja 2014 o 18:52:
Pozdrawiam!
Daniel napisał/a 14 marca 2014 o 18:53:
własnie wróciłem ze spływu kajakowego było super , cala rodzina zadowolona z właściciela p.Darka spływu i świeżej rybki i ośrodka wypoczynkowego PIK serdecznie polecam.
Kajakarze napisał/a 15 lutego 2014 o 18:51:
Jeśli chcecie odpocząć i przeżyć niezapomniane chwile nad rzeką Regą, gorąco polecamy Gospodarstwo Pana Darka w Kłodkowie. Atmosfera tego miejsca jest niesamowita, dzięki Gospodarzom i przesympatycznemu Panu Darkowi, spędziliśmy świetnie czas. Wszystko profesjonalnie przygotowane: świetnie zorganizowany spływ na trasie Gryfice – Kłodkowo. Po spływie można odpocząć w bardzo urokliwym gospodarstwie Pana Darka i skosztować samych dobroci przyrządzonych przez gospodarza. Pan Darek wie jak zapewnić swoim gościom najwyższy standard. Polecamy to miejsce wszystkim miłośnikom spływów kajakowych. Dziękujemy za przemiłe chwile, które spędziliśmy pod Państwa gościnnych dachem.
Pola Borzęcin napisał/a 11 sierpnia 2013 o 18:50:
Nie ma co ukrywać...Pan Darek jest po prostu Najlepszy z Najlepszych. Uśmiechnięty, miły, serdeczny. Ma profesjonalne podejście do Ludzi.
Sprzęt exstra. Służy pomocą...I tak by można wymieniać Zalety Pana Darka w nieskończoność. Panie Darku Jeszcze Raz Serdecznie Dziękujemy Za Zorganizowanie Super Spływu Kajakowego...Było Super.
Napewno Jeszcze nie raz, skusimy się na Taki Piękny Spływ Kajakowy. Polecam Wszystkim...
Pozdrawiam Pola
Jarek i Jacek napisał/a 28 czerwca 2011 o 18:48:
Do gospodarstwa agroturystycznego pana darka warto przyjechać, malowniczo położone, miła atmosfera. Także są inne powody, aby tam zawitać. Spływ kajakowy. Odcinek Regi Płoty - Gryfice rozlewiska (13 kilometrów) pełne zieleni i śpiewających ptaków. Gryfice - Kłodkowo kręta rzeka, dodatkowe atrakcje powalone drzewa. Kłodkowo - Mrzeżyno kręta rzeka wymagająca dużego wysiłku (płynie się pod wiatr od morza). A teraz wymienię ptaki, które podczas spływu widziałem i słyszałem: pliszka siwa, pliszka żółta, pleszka, jaskółki dymówki, kosy, szpaki, łabędzie nieme, łyski, rudziki, sikorki bogatki, sikorki modre, bociany, wrona siwa, kruki, sokół szary, orzeł bielik, skowronek polny, kaczki krzyżówki, dzięcioły, pluszcze, czajki, żurawie, wróble, świstunka leśna, słowik szary, gołębie leśne, perkoz dwuczuby, puszczyk, drozd śpiewak, czaple, pełzacz leśny, kukułki, zięby oraz dużo innych których nie rozpoznałem. Pozdrawiam Jarek i Jacek.
Ratownik napisał/a 27 czerwca 2011 o 18:48:
Nie źle organizacja i miejsce O.K super podobało się mi jak i pracownikom dla których był spływo-piknik organizowany, sprzęt pływający ok, super ośrodek z obsługą polecam:: co do Regi znam ja całą . POZDRÓWKA
Arek z Reska napisał/a 7 grudnia 2010 o 18:35:
Wspaniałe imprezy, wspaniałe ryby i wypoczynek. Profesjonalnie zorganizowane spływy kajakowe . Przyjazna atmosfera . Darek wszedłeś na wyżyny w swojej działalnośći. Tylko tak dalej . Łączę się z Tobą Darku w nieustannej walce o .............. i przyjazny klimat. Pamiętaj, że masz przyjaciół na których możesz liczyć . P.S. Polecam wyjazdy rodzinne z dziećmi. Jest dużo spokoju . Szczególnie niezapomniany kontakt z pieskiem,,TERCJA " i dwiema śmiesznymi Kózkami. POZDRAWIAM!!!!!!!
dudi napisał/a 14 sierpnia 2010 o 18:47:
Rewelacyjna przystań!Spływając Regą zawitaliśmy do pana Darka - piękne miejsce, świetna obsługa i łowisko z rybami , i grill ... gość czuje się niemal jak domownik... Zapamiętam zadaszoną wiatę do której szybko przenieśliśmy namioty podczas potężnej burzy... Polecam wszytkim! Warto na chwilę i na dłużej 🙂