Oferta agroturystyczna

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW

Posiadamy dobrej klasy kajaki, wiosła aluminiowe oraz kamizelki asekuracyjne (kapoki). Zapewniamy pomoc w organizacji spływów kajakowych (indywidualnych i grupowych). Trasy w zależości od życzenia klienta mogą być kilkugodzinne lub kilkudniowe. Dysponujemy własnym transportem osób i kajaków. Szczególnie polecamy spływy kajakowe Regą.
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia z bezpośredniego kontaktu z przyrodą pięknej i znanej w całej Polsce rzeki Regi mającej swoje ujście w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Wytrwałym na zakończenie spływu wręczamy imienny certyfikat ukończenia spływu rzeką Regą, a „pierwiosnków” mianujemy na kajakarzy.
Po spływie kajakowym możecie Państwo skorzystać z infrastruktury naszego gospodarstwa agroturystycznego i w pięknym otoczeniu odpocząć lub posilić i rozruszać swoje ciało. Pobiesiadować można na powietrzu (do dyspozycji stoły z ławami i grill), przy zadaszonym grillu w stylowej grillowni lub pod drewnianą wiatą z kominkiem (pomieści ok. 100 osób).

 

ŁOWISKO

Posiadamy 2 stawy rybne, a w nich karpie, amury, karasie i liny.
Łowisko dla pasjonatów wędkarstwa czynne jest codziennie do świtu do zmierzchu (opłata za dzień wędkowania wynosi 15 zł).
Możliwość wypożyczenia wędęk.

 

BAZA NOCLEGOWA I PEŁNY WĘZEŁ SANITARNY

Jesteśmy JEDYNYM gospodarstwem agroturystycznym nad rzeką Regą oferującym bazę noclegową i pełny węzeł sanitarny.
Dysponujemy 5 pokojami 3-osobowymi (koszt do 40 zł/os.).
Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia letnia.
Dla amatorów biwaków proponujemy miejsca pod namiot i węzeł sanitarny. Istnieje możliwość postawienia i podłączenia przyczep kempingowych. Nasi goście mogą korzystać z całej bazy gospodarstwa tj. wiaty z kominkiem, grilla i grillowni.

 

 

IMPREZY INTEGRACYJNE

Organizujemy imprezy i spotkania integracyjne podczas których wg życzenia klienta serwujemy potrawy z grilla (wyśmienita karkówka, przepyszna kiszka ziemniaczana a’la Jawor, kaszanka z niespodzianką) oraz przystawki, smalec domowy z wiejskim chlebem, owoce i domowe ciasto…
Na życzenie przyrządzamy i wędzimy ryby oraz wynajmujemy orkiestrę.
Istnieje możliwość wynajęcia grillowni, wiaty, kuchni i zoorganizowania we własnym zakresie spotkania rodzinnego, imienin, urodzin.. Do dyspozycji gości we wiacie sprzęt grający.